en he
 • אודות

נעים להכיר, יוסי פיצחדזה.

אני מתמחה בניהול פיננסי, פנסיוני ותכנון סיכונים, ומחזיק ברישיון סוכן ביטוח פנסיוני וברישיון לייעוץ השקעות (מותלה), בעל ניסיון של כ15 שנה בשוק ההון. כמוסמך,CFP כ3 שנים וחבר איגוד המתכננים הפיננסים בישראל. אוהב להרהר על היום בו גם אני אפרוש לגמלאות ואתמסר לילדים, למשפחה ולהגשמת לפחות חלק מהחלומות שלי היום.

את תחילת דרכי המקצועית עשיתי בארה"ב. משך כמה שנים ניהלתי צוות עובדים בחברת שירות גדולה. פגשתי הרבה לקוחות אמידים ולמדתי שאין תחליף לאווירת עבודה טובה ומקצועית, ובעיקר להרגשה של הלקוח, שהוא בידיים הטובות ביותר.

חזרתי לישראל, השלמתי לימודי B.A  בכלכלה ומנהל עסקים, ומשך מספר שנים עבדתי בבנק יהב במגוון תפקידים, בין היתר כיועץ השקעות. אהבתי את העבודה, אבל הרגשתי שמשהו חסר, שאני מטפל רק בחלק מהנכסים הפיננסים של לקוחות הבנק. קופות הגמל, ביטוחי המנהלים, קרנות ההשתלמות, ביטוחי החיים, הסיעוד ועוד, שהם חלק בלתי נפרד מנכסיו של הלקוח, היו מחוץ לגבולות הגזרה שלי.

אז הוצאתי רישיון סוכן פנסיוני, עזבתי את הבנק ועברתי לסוכנות הביטוח תמורה, חברת בת של כלל. למדתי את התחום הפנסיוני היטב, טיפלתי בתיקי לקוחות גדולים, אבל כשלקוח פרש, ראיתי איך תיקיו מנוהלים אצל מגוון רחב של יועצי השקעות, סוכנים, בנקאים, שכל אחד מהם הוא בעל עניין, והלקוח נותר חשוף לכפילויות ולניגוד עניינים. הבנתי שכדי לתת ללקוח את השירות הטוב ביותר, דרוש תכנון פיננסי אישי, כזה שמותאם לצרכי הלקוח ומבטיח טיפול שוטף ומיטבי בנכסיו.

מצאתי את ייעודי, נרשמתי ללימודי תכנון פיננסי ומזה כ 3 שנים אני מחזיק בגאווה את התעודה של CFP , תעודת הסמכה בינלאומית לתכנון פיננסי, המחייבת אותי לקוד אתי ולהתמקצעות מתמדת. ההסמכה, בצירוף הניסיון רב השנים, מאפשרים לי להעניק היום בביטחון מלא שירות תכנון פיננסי אישי, איכותי ומקצועי למבחר מצומצם של לקוחות אמידים, במטרה להבטיח שתיק נכסיו של הלקוח ומשפחתו יהיה מותאם לצרכיו באופן המיטבי, לכל ימי חייו ואף מעבר.

אני פוגש אנשים רבים, חלקם אמידים ביותר, חכמים ומבריקים בתחום עיסוק אך מפסידים מדי יום זמן יקר וכספים רבים היורדים לטמיון פשוט כי לא נוהלו נכון. חלקם הפכו עם השנים ללקוחותיי הטובים ביותר. מרביתם מתייעצים איתי באופן שוטף, כמעט יומיומי. לכל אחד מהם תיק נכסים ייחודי, אבל המשותף לכולם הוא היעדר הזמן והיכולת להכיל ולעקוב אחר הררי המידע אודות שינויים במוצרים, ברגולציה ובתנאי השוק.

בשביל זה אני כאן, כדי לסייע גם לכם לקבל את ההחלטות הנכונות ביותר ולהבטיח שתוכלו להמשיך את חייכם בראש שקט וליהנות מהדברים החשובים באמת. אני עצמאי לחלוטין, לא כפוף לאף חברת ביטוח, בנק, בית השקעות, סוכנות וכדומה. אני עובד עם כולם, אבל לא מחויב לאף אחד. כל בחירה שלי היא תוצר של בחינת צרכי הלקוח, איכות המוצר ועלותו. רק כך אוכל להבטיח לכם שתקבלו את התמורה הטובה ביותר.

אני והצוות מזמינים אתכם להצטרף למעגל הלקוחות שלנו וליהנות משירות אישי ומקצועי. יחד נגיע לתוצאות הטובות ביותר, בכמה שפחות מהלכים ובכמה שיותר פגיעות מדויקות. כמו בגולף.

 

הצוות שלנו

יוסי פיצחדזה

מייסד ומתכנן פיננסי

מוסמך מתכנן פיננסי CFP חבר איגוד
המתכננים הפיננסים בישראל
B.A בכלכלה ומנהל עסקים
בעל 15 שנות וותק בשוק ההון
מתמחה בתכנון פיננסי
נשוי + 4
מגורים: מושב אחיהוד

יפעת שוורץ

מנהלת תיקי לקוחות

במהלך לימודי תוארMBA מנהל עסקים
B.A – אוניברסיטת חיפה
הנדסאית תעשיה וניהול מערכות מידע – טכניון
בעלת ניסיון של כ-2 שנים בתפעול השקעות ופנסיוני
נשואה + 3
מגורים: ק.אתא


סיון צ'רניה

אחראית תפעול

B.A מכללת ויצו
אחראית תפעול בעלת 13 שנות ניסיון בתחום ביטוחי חיים / פנסיות / גמל והשתלמות / השקעות
נשואה + 3
מגורים: יקנעם

ליאור קובליו

מנהל תיקי לקוחות

B.A במנהל עסקים עם התמחות בשיווק ופרסום
מתמחה בחיסכון פנסיוני ובניהול השקעות
בעל ניסיון של שש שנים בבנקאות אישית
וניסיון של כשנה בחברת ביטוח הפניקס.
נשוי + 2
מגורים: ק.מוצקין

ראובן פיצחדזה

תפעול ובקרה

השכלה בתחום פיזיקה ומתמטיקה
עבד כ-10 שנים בחברת צים כקצין מכונות
נשוי + 3
מגורים: קריית אתא

יונית פיצחדזה

מנהלת משרד והנהלת חשבונות

עבדה כ 6 שנים בעריית תל אביב
בעלת ניסיון של כ 5 שנים בתפעול ובקרה.
נשואה + 4
מגורים: מושב אחיהוד

לידן אהרונוב

אחראי תחום הנדל"ן

בס"ד
לימודים תורניים בבית המדרש להוראה "אוהל משה".
מוסר שיעורים בבית הכנסת "אור דניאל", בת ים.
לומד יזמות נדל"ן ב"פרויקט X" של יזם הנדל"ן רוברט שמין.
נ+1

יוחאי בן שמחון

מנהל תיקי לקוחות

B.A במנהל עסקים עם התמחות במימון ובנקאות
מתמחה בחיסכון פנסיוני ובניהול השקעות
בעל ניסיון של שנתיים בבנקאות אישית וניסיון
שנה בחברת ביטוח הפניקס.
נשוי + 2
מגורים: ק.מוצקין

גילוי נאות

רשימת הגופים מולם אנו עובדים:

בתי השקעות

 • אלטשולר שחם
 • ילין לפידות
 • פסגות
 • מיטב דש
 • IBI
 • טאלנט
 • אנליסט

חברות ביטוח

 • הראל
 • מגדל
 • כלל
 • פניקס
 • מנורה
 • הכשרה

קרנות השקעה בנדל"ן

 • הראל
 • אי.בי.אי comrit

אשראי לא סחיר

 • טריא p2p
 • פריורטי/פרופימקס

נדל"ן לא סחיר

 • פרופימקס
 • אלטשולר פרופרטיז

חבר באיגוד המתכננים הפיננסים בישראל

לקוחות מעידים

 • רמה מקצועית גבוהה

  אני עובד עם יוסי מזה כשנתיים וחצי. יוסי ביצע עבורי ניתוח מעמיק של כל תיקי הביטוחים וההשקעות הפיננסיות, וייעץ איזה שינויים הוא ממליץ לעשות על מנת למקסם את התשואות ברמת הסיכון הרצויה לי ובנוסף היכן ניתן לחסוך בדמי הניהול. בנוסף, יוסי מנהל עבורי חלק מהביטוחים וההשקעות, ומשלב רמה מקצועית גבוהה ושליטה בכל הפרטים הקטנים של המקצוע, תוך אמינות והסתכלות על צרכי וטובת הלקוח מעל הכול.

  רותם לוי, מועצה אזורית משגב
 • האיש הנכון במקום הנכון

  הכרתי את יוסי בתחילת 2014 כרופא מנתח של אחד מילדיו והקשר בינינו הפך לחברי (גם על רקע עבר משותף בחיל הים). התקופה הייתה לפני יציאתי לגמלאות כעובד מדינה, ביקשתי מיוסי ייעוץ בתחום ההשקעות, הפנסיוני וביטוח בריאות, לי ולבני משפחתי. זו הייתה אחת מההחלטות הנבונות ביותר שעשיתי. מצאתי ביוסי את האיש הנכון במקום הנכון, והוא הדריך אותי בצעדיי לעתיד בצורה מקצועית ועד היום הוא בקשר הדוק אתי ובני משפחתי. לעונג לי להמליץ על יוסי, מכל הלב.

  ד"ר גדעון שושני, חיפה
 • תמיד במאור פנים ובסבלנות

  אני עובדת עם יוסי מזה שנתיים ומברכת על כך כל יום. יוסי מקצועי, אמין, מסור ונותן שירות אישי צמוד, תמיד במאור פנים ובסבלנות. כל פנייה בסוגיה כלכלית שלי נבדקת על ידו לעומק ויחד מוצאים פתרונות משותפים. ממליצה בחום להשתמש בשירותיו ולנצל את הידע הרב שלו והמידע המעודכן שהוא מקפיד לשלוח.

  ד"ר שושי בר-און, קיבוץ סוללים
 • נקי ונטול אינטרסים

  התרשמתי מהדרך של יוסי להסתכל על הדברים בצורה נקייה ונטולת אינטרסים זרים ולהתאים ללקוח את מה שאכן מתאים ולא "לדחוף לו" מוצרים לא מתאימים רק כדי להרוויח עמלה, ומהראייה ההוליסטית של מצבו הפיננסי והביטוחי של הלקוח והתייחסות למכלול כולו. לבעל נכסים ובמיוחד לעצמאי הטרוד בכל מיני עניינים, יוסי יכול להוות פתרון מצוין לטיפול ולסדר בכל נושא ההשקעות, הכיסוי הפנסיוני והכיסוי הביטוחי, על מנת לתת לו את השקט הנפשי, שהכול מטופל בצורה הטובה והמתאימה לו ביותר, תוך שמירה על הוגנות ושקיפות מקסימליים.

  אברי רצ'בסקי, מ. כספים ומש"א, קיבוץ סאסא
 • נותן הרגשת ביטחון

  לכל מאן דבעי, מאז פרישתי לגמלאות מדינה (יולי 2013), יוסי פיצחדזה מלווה אותי כיועץ לכל ההשקעות הפנסיוניות, קופות הגמל והביטוחים שלי. בחלק מהחברות הוא משמש כסוכן. אני מרגיש מאוד בטוח בהמלצות שלו. הביצועים הכספיים של החשבונות שלי בשנתיים וחצי האחרונות מוכיחים את עצמם למרות התנודות המאפיינות את השוק בתקופה האחרונה. אני ממליץ בחום בפני כל המכרים שלי להשתמש בכישורים של יוסי כיועץ פיננסי אישי. בהצלחה! בברכה,

  ד"ר דניאל לשם, חיפה
 • תמיד זמין וקשוב

  ממליץ בחום על הייעוץ של יוסי. מברך על כל רגע שיצרתי קשר איתו. יוסי ישב איתי בסבלנות מרובה תוך מתן הסברים מפורטים ובמקצוענות על כל הביטוחים שרכשתי במשך השנים ועשה סדר בכל הנושא וביסודיות ניפה את כפל הביטוחים שהיו לי והחליף כמה בחדשים טובים יותר והגעתי לחיסכון של מעל 1000 ₪ לחודש. יוסי ארגן עבורי בתוכנה חדשנית את כל הביטוחים שיש לי, כך שניתן לעקוב אחר הביטוחים. ניתן לפנות ליוסי בכל שאלה ובעיה ומייד לקבל תשובה או פיתרון. עם יוסי ניתן לישון בשקט בידיעה שאדם מקצוען, מיומן, יסודי, אכפתי ומסור מטפל בתיק. שווה וכדאי להיות לקוח של יוסי.

  משה טסלר, מושב מורשת
 • נכס אמיתי בשוק פרוע

  יוסי מנהל את כל הנכסים הפיננסיים שלי כבר מספר שנים. יוסי מייעץ בבחירת מסלולי השקעה וחסכון, ומבצע בפועל את ההפקדות והמשיכות כפי שהוסכמו ביננו. השירות שיוסי נותן הוא מקצועי, אמין, מהיר, ויעיל. מנהל פיננסי כמו יוסי מהווה נכס אמיתי בשוק הפרוע והמבלבל של שמירת נכסים פיננסיים, תכנון פנסיוני ארוך טווח, ביטוחי בריאות וביטוחים סיעודיים. אני מרוצה בהחלט מהשירות של יוסי וממליץ בלב שלם על שירותיו

  דורון סטורלזי, תמרת
 • מציג המלצות בצורה ברורה ונינוחה

  בשנתיים האחרונות הנני נעזר ביוסי כיועץ/מתכנן פיננסי, לגבי חסכונותיי במסגרות השונות. התרשמתי מאוד ממקצוענותו והכרת הנושא, כולל מגוון האפשרויות מותאם לגיל הלקוח. יוסי מציג את הנושא ואת המלצותיו בצורה ברורה, נינוחה ורגועה, המאפשר ללקוח לקבל החלטות אופטימליות לפי רעות עיניו.

  רן יוסף, קריית מוצקין

צרו קשר

לקביעת פגישה ולפרטים נוספים,
נא השאירו פרטים ואשוב אליכם בהקדם

 • שם
 • דוא"ל
 • טלפון
 • נושא
אין לראות באתר זה משום המלצה לרכישה או למכירה של מוצר ביטוח או מוצר פיננסי כלשהו או תחליף לייעוץ, המתחשב הן בנתונים ובצרכים של כל לקוח, הניתן ע"י בעל רישיון לייעוץ כקבוע בחוק. יוסי פיצחדזה סוכנות לביטוח פנסיוני (2018) בע"מ, הנה חברה בעלת רישיון סוכן ביטוח פנסיוני, העוסקת בשיווק פנסיוני ולא בייעוץ פנסיוני. יוסי פיצחדזה סוכנות לביטוח פנסיוני משווקת את מוצריהם של מגוון גופים מוסדיים המפורטים באתר החברה. יוסי פיצחדזה סוכנות לביטוח פנסיוני בעלת זיקה, כהגדרתה בחוק הפיקוח על שירותים פיננסים (עיסוק בייעוץ פנסיוני ושיווק פנסיוני), תשס"ה-2005, למוצרים פנסיונים המשווקים על-ידה והיא עשויה להעדיף מוצרים אלה בעת מתן שירות ללקוח.