• קבוצת הראל רוכשת עם CIM האמריקאית מתחם משרדים ומסחר בדאלאס

קבוצת הראל רוכשת עם CIM האמריקאית מתחם משרדים ומסחר בדאלאס

 

היקף ההשקעה של הראל יעמוד על כ-100 מיליון שקלים | "העסקה התבצעה למען החוסכים של הראל כחלק מהרצון לפזר את ההשקעות מבחינה גיאוגרפית וסקטוריאלית ומתוך מטרה להניב תשואה שוטפת ויציבה יחסית"

 

קבוצת הראל ביטוח ופיננסים ממשיכה להשקיע בנכסי נדל"ן בארה"ב. הראל, בהובלה של קבוצת הנדל"ן האמריקאית CIM, רוכשת מתחם שכולל נכס משרדים ומסחר בפאתי אזור Uptown שבעיר דאלאס שבמדינת טקסס. היקף ההשקעה של הראל יעמוד על כ-100 מיליון שקלים.
 
  
 
מהראל נמסר כי המתחם שהיא רוכשת עם השותפה האמריקאית כולל נכס משרדים בשטח של כ-227 אלף רגל רבוע (פוט) ונכס מסחרי צמוד בשטח של כ-95 אלף רגל רבוע (פוט). "הנכס ממוקם בשכונה מבוקשת בחלק הצפוני של מרכז העסקים של דאלאס. נכס המשרדים מתאפיין בדיירים לא גדולים מתחומי הייעוץ ושירותים פיננסיים, משפט, מסחר וענפים נוספים ונמצא בתפוסה של כ-95%", מציינים בהראל.
 
 
עוד נמסר כי דמי השכירות הקיימים במבנה המשרדים נמוכים ממחירי השוק וכן ביחס להסכמי שכירות חדשים שנחתמו עם דיירים בנכס לאחרונה. רכיב הריטייל צמוד לנכס המשרדים וכולל מגוון מסעדות ועוגן סופרמרקט, והוא נמצא בשימוש דיירי נכס המשרדים ונכסי משרדים אחרים בסביבה ומקנה למתחם יתרון תחרותי. נכס המסחר נמצא בשיעור תפוסה של כ-97%.
 
 
בהראל מסבירים כי שוק הנדל"ן במדינת טקסס נחשב לאחד הגדולים והמתפתחים בארה"ב. במהלך השנים האחרונות, מערך השקעות הנדל"ן של הראל בוחן ומנתח את ההתפתחות של שוק המשרדים בדאלאס, אוסטין ויוסטון וכן את שוק המשנה בדאלאס בו נמצא הנכס.
 
 
מהראל נמסר, כי "ההשקעה הנוכחית, תוך חבירה לגוף השקעות מקומי מוביל, הינה דוגמה נוספת להיכרות הרבה והניסיון המצטבר של מערך הנדל"ן של הראל בביצוע השקעות נדל"ן בארה"ב. העסקה התבצעה למען החוסכים של הראל כחלק מהרצון לפזר את ההשקעות מבחינה גיאוגרפית וסקטוריאלית ומתוך מטרה להניב תשואה שוטפת ויציבה יחסית על ידי רכישה של נכסים איכותיים במיקומים מרכזיים".
 
 
כמו כן, בהראל ציינו, כי "רכישת המתחם הנוכחי הינה עסקת הנדל"ן השלישית שמבצעת הראל בעיר דאלאס והעסקה השישית במדינת טקסס שבארה"ב בשנים האחרונות, והיא מצטרפת לבנייני משרדים נוספים ומתחמי מגורים המצויים בבעלות הראל".
 
 
בראש אגף השקעות נדל"ן, חטיבת ההשקות בקבות הראל עומד סמנכ"ל בכיר רון קובלסקיסמי בבקוב הוא מנהל חטיבת ההשקעות ומנהל השקעות ראשי בקבוצת הראל.
 
 
 

מאמרים כללי

 • מהי המסלקה הפנסיונית?

  המסלקה הפנסיונית, הפועלת מתוקף יוזמה של משרד האוצר ובפיקוחו, מציעה פלטפורמה דיגיטלית היוצרת שדרוג משמעותי בשוק החיסכון הפנסיוני. באמצעות המסלקה הפנסיונית יכול כל אזרח במדינת ישראל לקבל תמונת מצב מלאה ועדכנית על החסכונות הפנסיונים הצבורים לזכותו. המסלקה מיועדת להעברת מידע מכלל גופי הביטוח, הפנסיה והגמל לציבור החוסכים ולקהל סוכני הביטוח והיועצים הפנסיונים. בעתיד, תאפשר המסלקה הפנסיונית, גם העברת כספים וביצוע פעולות במוצרים הפנסיונים. המסלקה מציעה ממשק מאובטח וידידותי למשתמש אשר צפוי להגביר את התחרותיות והשקיפות בשוק החיסכון הפנסיוני ולהפוך את המידע על החסכונות הפנסיונים שלנו לנגישים מתמיד.

 • האם חייב להיות קשר טוב בין הורים והילדים בכדי שהם ירשו אלו את אלו?

  החוק מאד ברור- החוק אינו אומר שחייב להיות קשר בין ההורים וילדיהם בכדי שהם ירשו אלו את אלו. החוק לא קובע שיש חובה במערכת יחסים טובה בכלל כדי לרשת את בן הזוג.

 • האם ניתן למשוך כספים מקופת גמל ללא מס גם אם טרם הגעתי לגבי 60?

  כן, ניתן למשוך כספים מקופת גמל לפי תנאים מסוימים (ראה מידע מלא במאמרים כללי), עבור קופות עם צבירות עד 8000 ₪ שאינן פעילות בהליך מהיר וללא מס.

 • מהם הסכנות בהענקת מתנות לילדים, למה צריך להיות מודעים?

  1. העברה רצונית של הרכוש על ידי הילדים – הגנה מפני נוכלים ושאר "רוצי טובתם" 2. העברה לא רצונית של הרכוש על ידי הילדים – גירושין, נושים. 3. פטירה של הילדים – הורשה

 • מהו חוק תיקון דיני המשפחה (מזונות)?

  על פי חוק תיקון דיני המשפחה אדם חייב במזונות שאר בני משפחתו. (רלוונטי ביותר במצבי סיעוד שבה העלות הטיפול השוטפת היא גדולה מאד. עולה השאלה מי יממן את העלות?).

צרו קשר

לקביעת פגישה ולפרטים נוספים,
נא השאירו פרטים ואשוב אליכם בהקדם

 • שם
 • דוא"ל
 • טלפון
 • נושא
אין לראות באתר זה משום המלצה לרכישה או למכירה של מוצר ביטוח או מוצר פיננסי כלשהו או תחליף לייעוץ, המתחשב הן בנתונים ובצרכים של כל לקוח, הניתן ע"י בעל רישיון לייעוץ כקבוע בחוק. יוסי פיצחדזה סוכנות לביטוח פנסיוני (2018) בע"מ, הנה חברה בעלת רישיון סוכן ביטוח פנסיוני, העוסקת בשיווק פנסיוני ולא בייעוץ פנסיוני. יוסי פיצחדזה סוכנות לביטוח פנסיוני משווקת את מוצריהם של מגוון גופים מוסדיים המפורטים באתר החברה. יוסי פיצחדזה סוכנות לביטוח פנסיוני בעלת זיקה, כהגדרתה בחוק הפיקוח על שירותים פיננסים (עיסוק בייעוץ פנסיוני ושיווק פנסיוני), תשס"ה-2005, למוצרים פנסיונים המשווקים על-ידה והיא עשויה להעדיף מוצרים אלה בעת מתן שירות ללקוח.