en he
 • שירותי החברה

תכנון פיננסי מקיף

תכנון פיננסי מקיף נועד ללוות אתכם ואת משפחתכם לאורך כל מעגלי החיים, למצוא את האיזון בין המשאבים העומדים לרשותכם לבין מטרותיכם ושאיפותיכם, ולסייע לכם בהשגתן. מדובר בתכנית מקיפה ומתמשכת, הכוללת מספר שירותים, ביניהם:

 • הגדרת המטרות בטווח הקצר והארוך, לאחר הפרישה מהעבודה.
 • ריכוז כל מרכיבי התיק הפיננסי ומעקב שוטף אחר הנתונים – תיקי הביטוח, קרנות הפנסיה, הגמל וההשתלמות, אפיקי ההשקעה והחיסכון ועוד.
 • עריכת תכנית פיננסית מלאה עבורכם ועבור משק הבית ובני המשפחה.

קרא עוד…

ניהול השקעות

כיועץ השקעות לשעבר, אני מאמין שניהול השקעות בצורה מיטבית מבטיח את הרווחה הפיננסית בעתיד. מכאן החשיבות הרבה לניהול נכון של אפיקי ההשקעה בהתאם לצרכי המשפחה, להתחייבויות ולשאיפות שלכם בהווה ובעתיד. השירותים הניתנים במסגרת זו הם:

 • בחינת אפיקי השקעות והקצאת משאבים בהתאמה אישית למידותיכם, ובהתאם לרמת הסיכון הנדרשת והתשואה.
 • הגדלת הסיכויים והקטנת הסיכונים באמצעות כלי מדידה מתקדמים.
 • הקצאת משאבים על פי רמות סיכון ואופי המוצרים.

קרא עוד…

תכנון סיכונים וביטוח

תכנון והיערכות נכונה לימי סגריר הם חלק בלתי נפרד מתכנית פיננסית מקיפה. אלה נועדו להבטיח מערך הגנות לכם ולמשפחתכם, באמצעות מגוון פוליסות הקיימות בשוק: ביטוח בריאות, תאונות, אובדן כושר עבודה, מחלות קשות, לא עלינו, ביטוח סעודי וביטוח למקרה מוות חלילה. כל אלה נועדו להבטיח שתוכלו להמשיך בשגרת החיים, ככל הניתן, גם כשמשהו ישתבש. תכנית פיננסית מקיפה את אפשרויות הביטוח השונות במטרה להפיק מהן את המרב והמיטב:

 • בחינת פוליסות הביטוח השונות עפ"י הצרכים הרלוונטיים
 • מיפוי הכיסויים הקיימים של התא המשפחתי.
 • בדיקת הכדאיות של הביטוחים השונים, צמצום הכפילויות והשלמת החוסרים.

קרא עוד…

תכנון פרישה

פרישה מהעבודה היא אחד האירועים המשמעותיים בחיים, אך למרבה הצער, רבים לא מודעים למוצרים הפנסיונים שברשותם ונמנעים ממעקב אחר ביצועיהם ועדכונם בהתאם לשינויים התכופים במוצרים, ברגולציה ובתנאי השוק. מדובר בטעות שעלולה להיות קריטית והשלכותיה עלולות להשפיע על רמת חייכם ורווחתכם בגיל הפרישה.
הפרישה מחייבת חשיבה מקדימה ומקיפה. התכנון הפנסיוני נועד לשמר את רמת ההכנסה שלכם ולהבטיח שביטוחי המנהלים, קרנות הפנסיה וקופות הגמל שלכם יניבו תנאי פרישה אופטימליים והכנסה שתאפשר לכם לשמור על רמת החיים אליה הורגלתם עד היום. העלייה בתוחלת החיים מחדדת את הצורך בתכנון פיננסי מקיף ובליווי מקצועי וחסר פניות.
תכנון הפרישה נעשה בשיתוף יועצי פרישה מומחים חיצוניים ומתבצע במספר שלבים:

 • איסוף כל המידע אודות הפוליסות השונות שלכם, הנכסים שברשותכם והתחייבויותיכם.
 • בחינה מחודשת של תנאי הפוליסות ואפיקי החיסכון הפנסיוניים שלכם ושל בני משפחתכם.
 • התאמת אפיקי החיסכון למצבכם הפיננסי, רמת חייכם ושאיפותיכם בהווה ובעתיד.

קרא עוד…

פתרונות אשראי

כסף עולה כסף. וברוב המקרים, הכסף יקר מדי. תכנית פיננסית מקיפה תאתר את ההלוואות, המשכנתאות ומסגרות האשראי הטובות עבורכם והמותאמות ביותר לצרכיכם, תביא לחיסכון ניכר בעלויות, ותעזור לכם להיערך מבעוד מועד לכל שינוי או משבר שיבוא, תוך גמישות מרבית.
תכנון האשראי נעשה בכמה מישורים:

 • הערכת עלויות וסקרי שוק במטרה להוזיל את עלות ההלוואות ולהתאים אותן לצרכיכם.
 • הבטחת אשראי מתאים בתנאים אופטימליים בכל זמן נתון.
 • ניהול תיק האשראי לאורך זמן, במטרה להתאימו לשינויים התכופים במוצרים, ברגולציה ובתנאי השוק.

קרא עוד…

חבר באיגוד המתכננים הפיננסים בישראל

הלקוחות מפרגנים

 • רמה מקצועית גבוהה

  אני עובד עם יוסי מזה כשנתיים וחצי. יוסי ביצע עבורי ניתוח מעמיק של כל תיקי הביטוחים וההשקעות הפיננסיות, וייעץ איזה שינויים הוא ממליץ לעשות על מנת למקסם את התשואות ברמת הסיכון הרצויה לי ובנוסף היכן ניתן לחסוך בדמי הניהול. בנוסף, יוסי מנהל עבורי חלק מהביטוחים וההשקעות, ומשלב רמה מקצועית גבוהה ושליטה בכל הפרטים הקטנים של המקצוע, תוך אמינות והסתכלות על צרכי וטובת הלקוח מעל הכול.

  רותם לוי, מועצה אזורית משגב
 • האיש הנכון במקום הנכון

  הכרתי את יוסי בתחילת 2014 כרופא מנתח של אחד מילדיו והקשר בינינו הפך לחברי (גם על רקע עבר משותף בחיל הים). התקופה הייתה לפני יציאתי לגמלאות כעובד מדינה, ביקשתי מיוסי ייעוץ בתחום ההשקעות, הפנסיוני וביטוח בריאות, לי ולבני משפחתי. זו הייתה אחת מההחלטות הנבונות ביותר שעשיתי. מצאתי ביוסי את האיש הנכון במקום הנכון, והוא הדריך אותי בצעדיי לעתיד בצורה מקצועית ועד היום הוא בקשר הדוק אתי ובני משפחתי. לעונג לי להמליץ על יוסי, מכל הלב.

  ד"ר גדעון שושני, חיפה
 • תמיד במאור פנים ובסבלנות

  אני עובדת עם יוסי מזה שנתיים ומברכת על כך כל יום. יוסי מקצועי, אמין, מסור ונותן שירות אישי צמוד, תמיד במאור פנים ובסבלנות. כל פנייה בסוגיה כלכלית שלי נבדקת על ידו לעומק ויחד מוצאים פתרונות משותפים. ממליצה בחום להשתמש בשירותיו ולנצל את הידע הרב שלו והמידע המעודכן שהוא מקפיד לשלוח.

  ד"ר שושי בר-און, קיבוץ סוללים
 • נקי ונטול אינטרסים

  התרשמתי מהדרך של יוסי להסתכל על הדברים בצורה נקייה ונטולת אינטרסים זרים ולהתאים ללקוח את מה שאכן מתאים ולא "לדחוף לו" מוצרים לא מתאימים רק כדי להרוויח עמלה, ומהראייה ההוליסטית של מצבו הפיננסי והביטוחי של הלקוח והתייחסות למכלול כולו. לבעל נכסים ובמיוחד לעצמאי הטרוד בכל מיני עניינים, יוסי יכול להוות פתרון מצוין לטיפול ולסדר בכל נושא ההשקעות, הכיסוי הפנסיוני והכיסוי הביטוחי, על מנת לתת לו את השקט הנפשי, שהכול מטופל בצורה הטובה והמתאימה לו ביותר, תוך שמירה על הוגנות ושקיפות מקסימליים.

  אברי רצ'בסקי, מ. כספים ומש"א, קיבוץ סאסא
 • נותן הרגשת ביטחון

  לכל מאן דבעי, מאז פרישתי לגמלאות מדינה (יולי 2013), יוסי פיצחדזה מלווה אותי כיועץ לכל ההשקעות הפנסיוניות, קופות הגמל והביטוחים שלי. בחלק מהחברות הוא משמש כסוכן. אני מרגיש מאוד בטוח בהמלצות שלו. הביצועים הכספיים של החשבונות שלי בשנתיים וחצי האחרונות מוכיחים את עצמם למרות התנודות המאפיינות את השוק בתקופה האחרונה. אני ממליץ בחום בפני כל המכרים שלי להשתמש בכישורים של יוסי כיועץ פיננסי אישי. בהצלחה! בברכה,

  ד"ר דניאל לשם, חיפה
 • תמיד זמין וקשוב

  ממליץ בחום על הייעוץ של יוסי. מברך על כל רגע שיצרתי קשר איתו. יוסי ישב איתי בסבלנות מרובה תוך מתן הסברים מפורטים ובמקצוענות על כל הביטוחים שרכשתי במשך השנים ועשה סדר בכל הנושא וביסודיות ניפה את כפל הביטוחים שהיו לי והחליף כמה בחדשים טובים יותר והגעתי לחיסכון של מעל 1000 ₪ לחודש. יוסי ארגן עבורי בתוכנה חדשנית את כל הביטוחים שיש לי, כך שניתן לעקוב אחר הביטוחים. ניתן לפנות ליוסי בכל שאלה ובעיה ומייד לקבל תשובה או פיתרון. עם יוסי ניתן לישון בשקט בידיעה שאדם מקצוען, מיומן, יסודי, אכפתי ומסור מטפל בתיק. שווה וכדאי להיות לקוח של יוסי.

  משה טסלר, מושב מורשת
 • נכס אמיתי בשוק פרוע

  יוסי מנהל את כל הנכסים הפיננסיים שלי כבר מספר שנים. יוסי מייעץ בבחירת מסלולי השקעה וחסכון, ומבצע בפועל את ההפקדות והמשיכות כפי שהוסכמו ביננו. השירות שיוסי נותן הוא מקצועי, אמין, מהיר, ויעיל. מנהל פיננסי כמו יוסי מהווה נכס אמיתי בשוק הפרוע והמבלבל של שמירת נכסים פיננסיים, תכנון פנסיוני ארוך טווח, ביטוחי בריאות וביטוחים סיעודיים. אני מרוצה בהחלט מהשירות של יוסי וממליץ בלב שלם על שירותיו

  דורון סטורלזי, תמרת
 • מציג המלצות בצורה ברורה ונינוחה

  בשנתיים האחרונות הנני נעזר ביוסי כיועץ/מתכנן פיננסי, לגבי חסכונותיי במסגרות השונות. התרשמתי מאוד ממקצוענותו והכרת הנושא, כולל מגוון האפשרויות מותאם לגיל הלקוח. יוסי מציג את הנושא ואת המלצותיו בצורה ברורה, נינוחה ורגועה, המאפשר ללקוח לקבל החלטות אופטימליות לפי רעות עיניו.

  רן יוסף, קריית מוצקין

צרו קשר

לקביעת פגישה ולפרטים נוספים,
נא השאירו פרטים ואשוב אליכם בהקדם

 • שם
 • דוא"ל
 • טלפון
 • נושא
אין לראות באתר זה משום המלצה לרכישה או למכירה של מוצר ביטוח או מוצר פיננסי כלשהו או תחליף לייעוץ, המתחשב הן בנתונים ובצרכים של כל לקוח, הניתן ע"י בעל רישיון לייעוץ כקבוע בחוק. יוסי פיצחדזה סוכנות לביטוח פנסיוני (2018) בע"מ, הנה חברה בעלת רישיון סוכן ביטוח פנסיוני, העוסקת בשיווק פנסיוני ולא בייעוץ פנסיוני. יוסי פיצחדזה סוכנות לביטוח פנסיוני משווקת את מוצריהם של מגוון גופים מוסדיים המפורטים באתר החברה. יוסי פיצחדזה סוכנות לביטוח פנסיוני בעלת זיקה, כהגדרתה בחוק הפיקוח על שירותים פיננסים (עיסוק בייעוץ פנסיוני ושיווק פנסיוני), תשס"ה-2005, למוצרים פנסיונים המשווקים על-ידה והיא עשויה להעדיף מוצרים אלה בעת מתן שירות ללקוח.